Donatıpro 201602 Güncellemesi Hazır! Neler Yeni?

Merhaba değerli kullanıcılarımız,


Yeni bir güncelleme ile yine karşınızdayız. Bu güncellemede bize bildirilen bir takım küçük hataların düzeltilmesi yanında bir çok yenilik karşınıza çıkacak.


Neler Yeni?


TEK_GEKLE ve TEK_GSIL komutları eklendi: Donatılara gönye eklemek ve varsa mevcut göyeyi silmek için kullanılır. Kullanımı çok basit olan iki komut henüz menüye gelmemiş olmasına rağmen komut satırına yazarak rahatlıkla kullanabilirsiniz.


TEK_GEKLE komutunda donatının eklemek istediğiniz ucunu seçip eklemek istediğiniz kadar mesafeyi yazmanız yeterli olacaktır.

TEK_GSIL komutu daha kolaydır, silmek istediğiniz gönyeyi göstermeniz yeterlidir.

Kiriş İsim Yazısı Yüksekliği Ayarı: Ayarlar menüsüne kiriş isim yazısının yüksekliği ayarı geldi.Kiriş Kesitinde İki Demir Arası Minumum Mesafe Ayarı: Kiriş kesitinde 2. sıra demir özelliği yakında gelecek. Bu ayar ikinci sıra demir özelliğine ön hazırlık olarak konmuştur.Donatı Nesneleri Çizime Yerleşmeden Önce LAYER 0 yapılıyor: Eskiden herhangi bir Donatıpro nesnesi yaratılmadan önce bu önlem alınmıyordu. Dolayısıyla çizilen nesneler o anda güncel katman neyse onda geliyordu ve katman açma kapama sırasında karışıklığa yol açıyordu. Bu osrun düzeltildi.

Güncelleme bir kaç saat içinde yayımlanacak lütfen güncellemeler sayfamızı takip ediniz.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

LAYOUT KULLANARAK KİRİŞ PAFTASI HAZIRLAMAK ve ÖLÇEKLİ ÇIKTI ALMAK

DONATIPRO KÜTÜPHANESİNİ KULLANARAK C# İLE KENDİ DONATI ÇİZİM YAZILIMINIZI OLUŞTURUN!